Faşist terör örgütü Kayseri’den tehdit etti

Noyan çiftinin katledilecek komşu listeleri tuttuklarını açıklamalarının ardından bir tehdit de illegal faşist terör yapılanmasından geldi:

Eskimiyen HABER

Grup Yorum’un gitaristi İbrahim Gökçek’in açlık grevini sonlandırdığı günün ertesinde ölmesiyle birlikte cenazede yaşanan polis şiddetinden yüreklenen illegal faşist örgütler ve insanlık düşmanı faşist zihniyet Kayseri’de patavatsızlığını son haline vardırdı.

Gökçek’in naaşının memleketi Kayseri’ye gömülmesine Ülkü Ocakları’ndan bir grup karşı çıkmış defin işlemi iki kez mezarlık yeri değiştirilmesi sonucu polis denetiminde yapılmıştı.

Çıkan olaylar sonucunda Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından görevden alındı.

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan görevden alınmasının ardından, Twitter’da @KubilayBabacan isimli bir kullanıcının hesabından, “#serdarturanyalnızdeğildir” etiketiyle destek videosu yayınlandı. Videoda kamuflaj giysili ve otomatik silahlı üç halk düşmanı maskeli terörist görünmekte. Teröristler Kayseri Ülkü Ocakları başkanı Serdar Turan’ın “gizli orduları” olduğu açıklıyor.

Nerede ve kimler tarafından çekildiği belirtilmeyen destek videosundaki kişilerden biri okuduğu bildiride şu ifadeleri kullandı:

“DHKP-C teröristi, topluma sanatçı diye süslendirilen, İbrahim Gökçek denilen kafirin leşini vatan toprağı olan şehitler diyarı Kayseri’ye gömülmesine şiddetle karşı çıkan, Kayseri Ülkü Ocakları ve onun yiğit başkanını sosyal medya aracılığıyla tehdit eden kansız güruh bilsin ki; ülkemizin 57. Alayı olan Ülkü Ocaklarının ve onun her hangi bir bireyinin kılına zarar gelirse sizde hayali olan namlular bizde cayır cayır çalışır. Devletimizin askerine, polisine inancımız tamdır. Nefsi müdafaa olursa Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı’nın görünmeyen orduları, kardeşleri var. Bir gece gelir; Gazi Mahallesi’nde, Irak’ta, Rakka’da, her neredeyseniz hesap sorarız.”


BU TERÖRİSTLER KİM VE YAKALANACAKLAR MI?
Komşuları hakkında katliam listesi yaptıklarını açıklayan Sevda Noyan’dan sonra, bir ölüyü mezarından çıkarıp yakarak tatmin olabilecek karakter bozukluğuna sahip insanlık düşmanlarının AKP – MHP ittifakından güç alarak ve patavatsızlaşarak yaptığı tehditlerin boş olmadığı ortadır.
Merak edilen en az PKK kadar silahlı ve eğitimli bu teröristlerin ve arkalarındaki güçlerin ortaya çıkarılıp çıkarılamayacağıdır.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve MİT’in ne yapacağı merakla beklenmektedir.